Wykrywanie podsłuchu Warszawa, wykrywanie podsłuchu GSM.

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

podsłuchy wykrywanie    wykrywanie podsłuchu Warszawa

Wykrywanie podsłuchu  prowadzi biegły Sąd Okręgowy w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, że nowelizacja art. 393 § 3 kpk na dopuszczenie dowodu z prywatnej opinii biegłego.

Analizator widma OSCOR Green

podsłuchy wykrywanie WarszawaWykrywanie podsłuchu Warszawa wykonujemy sprzętem najnowszej generacji. Podstawowym urządzenie do wykrywania podsłuchu jest Oscor Green. Pozwala na stosowanie bardzo zaawansowanych procedur pomiarowych. Podstawową procedurą i jest analiza tła. Polega ona na wykonywaniu pomiarów w każdym z pomieszczeń badanego obiektu. Przeciętnie w trakcie skanowania pomieszczenia wykrywane jest ok. 2000 sygnałów radiowych. Wyniki z poszczególnych pomiarów są łączone i wyświetlane na jednym ekranie. Procedura ta pozwala na wykrycie częstotliwości na której pracuje podsłuch i określenie w którym pomieszczeniu się on znajduje. Odczyt częstotliwości na której pracuje nadajnik podsłuchowy pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie ręcznego analizatora widma SPEKTRAN 5 pracującego z kierunkową anteną typu HyperLOG 30100. 

Wykrywanie podsłuchu metodą analizy śladów.

wykrywanie podsłuchu warszawa

 

 

 

 

Ręczny analizator widma ARONIA 5

wykrywanie podsłuchu warszawa
Spectran V5, jest  mobilnym analizatorem widma przeznaczonym do przechwytywania bardzo krótkich sygnałów trawiących poniżej 20 μS. Pod tym względem Spektran 5 znacznie przewyższa OSCORa. Spektran 5 przeznaczony jest do wykrywania podsłuchu pracującego w zakresie częstotliwości: 9 kHz do 12 GHz. Zastosowanie aktywnej anteny HyperLOG 30100 znacznie podwyższa parametry paracy Spektrana. HyperLOG 30100 zapewnia przechwycenie bardzo słabych. Zainstalowany laser na antenie pozwala na dokładną lokalizacją miejsca, w którym znajduje się nadajnika podsłuchowy. 

 

 

 

 

Detektor Złącz Nieliniowych Lornet 24

wykrywanie podsłuchu warszawa

Wykrywanie podsłuchu detektorem złącz nieliniowych umożliwia wykrycie podsłuchu nie będącego źródłem promieniowania elektromagnetycznego takich jak dyktafony lub mikrofony przewodowe czy kamer przewodowych.Złącza półprzewodnikowe po ich naświetleniu  daną częstotliwością generują harmoniczne częstotliwości sygnału którym są naświetlane. Stosując detektory złącz nieliniowych można wykryć elementy elektroniczne posiadające w swojej budowie złącza  typu "np" "pn", lub ich pochodne. Są to elementy takie jak dioda, tranzystor, układ scalony, procesor idt.

Wykrywanie podsłuchu w telefonach.

wykrywanie podsłuchu warszawa    podsłuchy wykrywanie Warszawa

Wykrywanie podsłuchu w telefonach komórkowych polega na odczycie wszystkich aplikacji nieistniejących w badanym telefonie. W trakcie wykonywania odczytu z badanego telefonu pobierana jest baza danych z firmy Cellebrite Tel Awiw. W oparciu o porównania zawartości odczytanej z telefonu w bazą z Cellebrite komputer wskazuje na aplikacje będące zagrożeniem dla właściciela telefonu. 

 podsłuchy wykrywanie Warszawa       wykrywanie podsłuchu warszawa

W jednym z badanych telefonów wykryty szpiegowską aplikacje (App).

wykrywanie podsłuchu warszawa

wykrywanie podsłuchu warszawa

 

wykrywanie podsłuchu warszawa

Aktualnie pracujemy również na systemie UFED 4PC. 

 Polecamy zapoznanie się ze stroną :  https://www.euro-soft.pl

Drukuj E-mail

pl-pl