Wykrywanie podsłuchów Warszawa, wykrywanie podsłuchu GSM.

Wykrywanie podsłuchu Warszawa

podsłuchy wykrywanie    wykrywanie podsłuchu Warszawa

Wykrywanie podsłuchu wykonuje biegły Sądowy Sąd Okręgowego w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, że nowelizacja art. 393 § 3 kpk na dopuszczenie dowodu z prywatnej opinii biegłego.

Analizator widma OSCOR Green

podsłuchy wykrywanie WarszawaWykrywanie podsłuchów Warszawa wykonujemy sprzętem najnowszej generacji. Podstawowym urządzeniem do wykrywania podsłuchu jest Oscor Green. Pozwala on na wykonywanie bardzo zaawansowanych procedur pomiarowych. Podstawową procedurą i jest analiza tła. Polega ona na wykonywaniu pomiarów w każdym z badanych pomieszczeń. Przeciętnie wykrywane jest ok. 2000 sygnałów radiowych. Następnie wyniki tych pomiarów są łączone i wyświetlane na jednym ekranie. Wykrycie transmisji nadajnika podsłuchowego jest sygnalizowane poprzez pojawienie się nośnej sygnału o różnej mocy. Różnica ta spowodowana jest tym że pomiary były wykonywane w różnych pomieszczeniach. Wynikiem pierwszego etapu wykrywania jest uzyskanie informacji o częstotliwości na której pracuje nadajnik podsłuchowy, o typie modulacji tego sygnału, o jego mocy. Parametry te umożliwiają bardzo dokładne ustawienie zakresu pomiaru ręcznego analizatora SPEKTRAN 5 pracującego z kierunkową anteną typu  HyperLOG 30100. Antena kierunkowa posiada wskaźnik laserowy umożliwiający bardzo dokładną fizyczną lokalizacje źródła sygnału nadajnika podsłuchowego. 

Wykrywanie podsłuchu metodą analizy śladów.

wykrywanie podsłuchu warszawa

 

 

 

 

 Ręczny analizator ARONIA 5

wykrywanie podsłuchu warszawa
Spectran V5, to mobilny analizator widma przeznaczony do przechwytywania najkrótsze sygnału poniżej 20 μS. Pod tym względem znacznie przewyższa OSCORa. Przeznaczony jest do wykrywania podsłuchu pracującego w zakresie częstotliwości: 9 kHz do 12 GHz. Zastosowanie aktywnej anteny HyperLOG 30100 znacznie podwyższa użytkowe parametry Spektrana. HyperLOG 30100 zapewnia dokładne przechwycenie bardzo słabych sygnałów. Zainstalowany laser na antenie umożliwia dokładną lokalizacje  miejsca, w którym znajduje się nadajnika podsłuchowy. 

W praktyce parametry nadajnika podsłuchowego pozyskane Oscorem pozwalają na dokładne zaprogramowanie Spektrana co umożliwia szybką lokalizację źródła zagrożenia.

 

 

 

 Złącze detektorowe Nieliniowych Lornet 24

wykrywanie podsłuchu warszawa

Wykrywanie podsłuchów detektorem złącz nieliniowych umożliwia wykrycie podsłuchu nie będącego źródłem promieniowania elektromagnetycznego czyli np. dyktafonów lub mikrofonów przewodowych czy kamer przewodowych. Detektor złącz nieliniowych generuje wiązkę promieniowania elektromagnetycznego. Jezli w zasięgu tej wiązki znajdzie się złącze półprzewodnikowe typu "np" lub "pn" ewentualnie ich kombinacja "pnp" "npn" to te złącza generują harmoniczne sygnału którym są naświetlane. Detektor odbiera te częstotliwości i informuje nas o przechwyceniu tych harmonicznych. Wspomniane złącza występują w elementach elektronicznych takich jak dioda, tranzystor, układ scalony, procesor idt. Wykrywanie podsłuchu Warszawa detektorami złącz nieliniowych wymaga dokładności w trakcie wykonywania czynności.

 Wykrywanie podsłuchu w telefonach.

wykrywanie podsłuchu warszawa    podsłuchy wykrywanie Warszawa

Czynności wstępne przed  wykrywaniem podsłuchu w komórce mają na celu precyzyjny dobór typu okablowania do połączenia z systemem UFED. Wykrywanie podsłuchu Warszawa w komórce wymaga wykonania ekstrakcji logicznej całej zawartości pamięci telefonu. W trakcie odczytu wszystkich aplikacji z telefonu pobierana jest baza danych z firmy Cellebrite Tel Awiw. W oparciu o porównania tych baz danych otrzymujemy informacje czy w telefonie istnieję aplikacje podsłuchowa czy nie. Poniżej prezentujemy wyniki pomiarów dwóch telefonów w których została wykryta aplikacje podsłuchowa.

 podsłuchy wykrywanie Warszawa       wykrywanie podsłuchu warszawa

Powyżej pokazany został wynik skanowania dwóch telefonów. Zostały wykryte trzy zagrożenia. W jednym z badanych telefonów wykryty szpiegowską aplikacje (App).

wykrywanie podsłuchu warszawa

wykrywanie podsłuchu warszawa

 

wykrywanie podsłuchu warszawa

Aktualnie pracujemy również na systemie UFED 4PC. 

 Polecamy zapoznanie się ze:  https://www.euro-soft.pl/

Wykrywanie podsłuchu Warszawa 50-1159-903

Wykrywanie podsłuchu Warszawa 502-161-904

 

 

 

 

Drukuj E-mail

pl-pl