Wykrywanie podsłuchu Warszawa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

wykrywanie podsłuchu Warszawa

Wykrywanie podsłuchu wykonujemy na zlecenie instytucji państwowych, firm prywatnych oraz osób fizycznych. Czynności związane z wykrywaniem podsłuchu wykonują technicy z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie czynności wykonywane w trakcie wykrywania posłuchów objęte są tajemnicą służbową. W trakcie wykrywania podsłuchów szczególna uwagę poświęcamy podsłuchom uśpionym czyli nie aktywnym w momencie wykonywania wykrywania. Analizie podlega przestrzenie WiFi praktycznie istniejąca w każdym gabinecie służbowym lub mieszkaniu prywatnym. Stosujemy wyrafinowane metody wykrywania podsłuchu będącego w uśpieniu. Przykładem może być procedura wykrywania podsłuchu GSM. Polega ona na wymuszeniu transmisji ujawniającej a następnie na jej przechwyceniu i zidentyfikowaniu. Wykrywanie podsłuchu dzielimy na obszary: 

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów oraz terminów wykonania audytu bezpieczeństwa można uzyskać pod telefonem 501-159-903 lub drogą e-mail pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

wykrywanie podsłuchu Warszawa wykrywanie podsłuchu Warszawa  wykrywanie podsłuchu Warszawa

Prezentowany poniżej sprzęt pozwala na wykonywanie zaawansowanych procedur związanych z wykrywaniem podsłuchu oraz jego lokalizacją w badanej przestrzeni.

wykrywanie podsłuchu Warszawawykrywanie podsłuchu Warszawa

wykrywanie podsłuchu Warszawa

wykrywanie podsłuchu Warszawa

Podstawowym urządzeniem wykorzystywanym do wykrywania podsłuchu jest analizator widma Oscor Green. Umożliwia on wykonywanie zaawansowanych procedur pomiarowych. Podstawową procedurą jest analiza tła elektromagnetycznego. Polega ona na wykonaniu w każdym pomieszczeniu pełnego skanowania przestrzeni a następnie na połączeniu tych wyników na jednym ekranie. W przypadku wykrycia nadajnika podsłuchowego na ekranie widzimy kilka nośnych na różnym poziomie dB. Nośne te pracują na tej samej częstotliwości. W efekcie otrzymujemy informacje w którym poprzednio badanym pomieszczeniu znajduje się nadajnik podsłuchowy i na jakiej częstotliwości pracuje. Dalszą część procedury wykrywania podsłuchu można prowadzić na Oscorze lub wykorzystać ręczny analizator widma Spektran 5 z anteną kierunkową HyperLOG 30100. 

wykrywanie podsłuchu Warszawa

Decyzja o ustanowieniu Biegłym Sądowym.

 

 

Poniżej prezentujemy wykaz przeprowadzonych ekspertyz dla instytucji państwowych w zakresie wykrywania podsłuchu oraz ekspertyz sprzętu podsłuchowego.

wykrywanie podsłuchu WarszawaKrzyż Komandorski ZŻWP

wykrywanie podsłuchu Warszawa

01-466 Warszawa ul. Powstańców Śląskich 124 p.5
tel. +48 22 634-17-31, 22 416-07-85
tel. kom. 501-159-903, 502-161-904,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia pon.-pt. 11.00-18.00
Dojazd.
Autobus: 112, 122, 171, 184, 220.
Tramwaj:  28, 35, 10, 23, 24, 26.

wykrywanie podsłuchu Warszawawykrywanie podsłuchu Warszawa

 

 

Drukuj